Hírek
2019. Május 20. 06:00, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Vonat gázolt halálra egy embert Monoron
Halálra gázolt a vonat egy embert vasárnap, a monori vasútállomásnál - tájékoztatta András Tamás, a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t vasárnap.
A Mávinform közölte: a Budapest-Cegléd-Szolnok-Debrecen-Záhony vonalon 20-40 perccel hosszabb menetidőre számíthattak az utasok vasárnap délután, mert Monornál a Nyíregyházáról Budapestre tartó Hajdú Intercity elgázolt egy embert.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
OGY - Benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot a nemzetgazdasági miniszter
Nagy Márton nemzetgazdasági miniszter benyújtotta a 2026. évi költségvetési törvényjavaslatot kedden Budapesten az Országgyűlésnek. A javaslatot Kövér László, az Országgyűlés elnöke vette át.
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
Nagy István: zajlik az érintett telepek teljes mentesítése és ha nem lesz újabb fertőzés, akkor heteken belül feloldhatják a korlátoz�
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
NGM: a hazai üzemanyagárak jelentősen kedvezőbbek a szomszédos országok átlagánál
A Központi Statisztikai Hivatal (KSH) legfrissebb adatai alapján Magyarországon az üzemanyagárak áprilisban is érdemben kedvezőbbek maradtak a szomszédos országok átlagánál
2025. Május 07. 06:00, szerda | Belföld
Árréskorlátozást vezetne be a kormány a háztartási cikkeket árusító boltokra
A kormány szerdán tárgyalhatja, csütörtökön pedig várhatóan elfogadhatja azt az előterjesztést, amely árréskorlátozást vezetne be a háztartási cikkeket árusító boltokban május közepétől szeptember elejéig