Hírek
2013. Május 21. 08:10, kedd |
Helyi sport
Forrás: Soós Gyopár
Újabb bajnoki érem az Országos Váltóbajnokságon
Május 18-án, szombaton, Budapesten rendezték az Országos Váltóbajnokságot. Az egyesületek meglepően nagy létszámú versenyzőt, sok csapatot neveztek.
A DOVASE két csapatát indította.
A IV. korcsoportos lányoknál a 4x800 m-es váltócsapat a nagy egyesületek csapatai között kiváló eredményt ért el, ezüstérmet szerzett. A váltó tagjai indulási sorrendben Boros Dorka, Besenyei Ágota, Tonács Dóra és Tóth Lili Anna volt. Fazekas Gáspár edző a dobogóra várta őket. Ahogy elmondta, a lányok a vártnál jobban futottak, és 10:04,61 időeredménnyel teljesítették a távot.
Az V. korcsoportos fiúk 4x1500 m-es versenyében szintén rajthoz állt a DOVASE csapata, Prehalek Attila, Simon Miklós, Hajós Károly és Hajdu Bence összeállításban. 19:03,65 időeredménnyel az erős mezőnyben az ötödik helyen végeztek.
A váltóverseny jó felkészülési lehetőség volt a közelgő pályaversenyekre, bár anyagi gondok miatt az egyesület számára a következő időszak országos versenyein való részvétel egyelőre kérdéses.
Kapcsolódó galéria
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 10:16, szerda | Helyi
Cseh Tamás-est Csikóstőttősön – Ingyenes kulturális élmény július 18-án
A magyar könnyűzene egyik legmeghatározóbb alakja, Cseh Tamás dalai elevenednek meg különleges előadás keretében Csikóstőttősön. A program ingyenes, regisztrálni az onk@tolna.net címen és a 74/462-573 telefonszámon lehet.
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.




