Hírek
2019. Július 22. 09:54, hétfő |
Életmód
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Toxikológus: nincs negatív hatása egy doboz energiaitalnak

Zacher Gábor toxikológus szerint egy doboz energiaitalnak nincs negatív hatása, ezért nem látja értelmét a \"riogatásnak\".
Az orvos vasárnap az M1 csatornán azt mondta: egy doboz energiaitalnak körülbelül ugyanannyi a koffeintartalma, mint egy adag kávénak.
Rendszeres fogyasztás mellett azonban a 14 évesnél fiatalabbaknál magas vérnyomás és szívelégtelenség alakulhat ki - hívta fel a figyelmet. Riogatás és tiltás helyett azonban inkább beszélni kellene nekik arról, hogy a rendszeres energiaital-fogyasztásnak milyen hatásai lehetnek - közölte.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 07:02, szerda | Életmód
Megjelenik a Leapmotor kínai autómárka Magyarországon
Megkezdi a Leapmotor autómárka értékesítését a Magyarországon az Emil Frey csoport, a Közép-Európa több országában is tevékenykedő autóimportőr cég kínálatában ez lesz az első kínai márka
2025. Június 10. 07:13, kedd | Életmód
Elhalasztották az Axiom-4 űrmisszió indulását, így az legkorábban szerdán történhet meg
Elhalasztották az Axiom-4 űrmisszió indulását, így az legkorábban szerdán történhet meg – közölte a SpaceX hétfőn.
2025. Június 08. 09:04, vasárnap | Életmód
Csíksomlyói búcsú - György Alfréd: az imát nem elmagyarázni, hanem imádkozni kell
2025. Június 07. 09:40, szombat | Életmód
Pünkösd - A szentlélek eljövetelét ünneplik vasárnap a keresztények
A Szentlélek eljövetelét ünneplik vasárnap a keresztények. A húsvét után ötven nappal tartott pünkösd - a húsvét és a karácsony mellett - a harmadik legnagyobb keresztény ünnep, neve a görög pentékoszté (ötven) szóból ered.