Hírek
2012. Január 20. 21:00, péntek |
Helyi sport
Forrás: Soós Gyopár/DOVASE
Tóth Bence megyei és egyéni csúccsal nyert Bonyhádon
Jól szolgálta volna a fedett pályás OB-ra való felkészülést a kiváló bonyhádi csarnokban január 12-én, szombaton rendezett atlétikai viadal, ahol Tóth Bencével az élen szépen teljesítettek a DOVASE versenyzői.
Fotó: Máté Réka
A Magyar Atlétikai Szövetség közleményei szerint az idén a fedett pályás országos versenyeket nem tartják meg. Ez felértékeli a hétvégi viadalt, hiszen kevés alkalom lesz az atléták számára a megmérettetésre.
A bonyhádi verseny azt igazolta, hogy az atléták kemény munkából érkeztek, sokan nagyon jó eredményt értek el. A legkiemelkedőbb köztük is Tóth Bence volt, aki a tavalyi 200 cm után most hiba nélkül ugrotta át a 203 cm-t. Edzője, Tarr Imre szerint Bence a közeljövőben a 210 cm-t is sikeresen átugorhatja.
A DOVASE versenyzőinek eredményei:
Magasugrás junior fiú:
1. Tóth Bence (1994) 203 cm
2. Besze Tamás (1994) 185 cm
Távolugrás ifjúsági leány:
3. Dallmann Cintia (1995) 480 cm
4. Hógli Klaudia (1995) 466 cm
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 15:00, szombat | Külföld
Uniós szóvivő: jelenleg nincs üzemanyaghiány az Európai Unióban
Jelenleg nincs üzemanyaghiány az Európai Unióban, az Európai Bizottság azonban felkészül a repülőgép-üzemanyagok esetleges, továbbra is aggodalomra okot adó ellátási hiányára
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 13:00, szombat | Sport
Premier League - Bajnokaspiránsok csúcsrangadója vasárnap
A második Manchester City a listavezető Arsenalt fogadja vasárnap az angol labdarúgó-bajnokság 33. fordulójának rangadóján, amely minden valószínűség szerint döntő jelentőségű lesz a végső siker szempontjából.
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van

