Városlista
2025. május 14, szerda - Bonifác

Hírek

2018. Július 15. 05:02, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotó:pixabay

Több mint 1200 kilométeren újulnak meg utak az országban

Több mint 1200 kilométeren újulnak meg utak az országban, ez az utóbbi évek egyik legnagyobb útfejlesztése, felújítása - hangzott el az M1 aktuális csatorna Híradójában szombaton.

Pécsi Norbert Sándor, a Magyar Közút Nonprofit Zrt. kommunikációs osztályvezetője a nyári útfelújításokról beszámolva elmondta: sok fejlesztést úgy ütemeztek, hogy lehetőség szerint az iskolai szünetre essenek, és így kevésbé okozzanak fennakadást a közlekedésben.

A kommunikációs vezető arra hívta fel az autósok figyelmét, hogy az útfelújítások óhatatlanul torlódásokkal járnak, a későbbiekben azonban megfelelő minőségű utakon közlekedhetnek majd.

A közútkezelő azt kéri a járművezetőktől, hogy indulás előtt tájékozódjanak a forgalmi helyzetről, a társaság honlapján folyamatosan frissíti az információkat - hangzott el a hírműsorban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Május 14. 07:12, szerda | Belföld

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést az NVB

Hitelesítette a december 24-e munkaszüneti nappá nyilvánítását célzó népszavazási kezdeményezést a Nemzeti Választási Bizottság (NVB) kedden.

2025. Május 14. 07:10, szerda | Belföld

HM: nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén

A közösségi médiában terjedő híresztelésekkel ellentétben nem drónok miatt láthattak Gripeneket a levegőben Nyíregyháza környékén kedden - közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) az MTI-vel.

2025. Május 14. 07:08, szerda | Belföld

Orbán Viktor: Ukrajna összehangolt lejárató akciót indított Magyarország ellen

Egy magyar ellenzéki párt tevékeny szerepet vállalt egy ukrán titkosszolgálati akcióban, erre emberemlékezet óta nem volt példa - mondta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán kedden közzétett videójában.

2025. Május 13. 07:23, kedd | Belföld

Orbán Viktor a Bank of China elnökével tárgyalt

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn Budapesten tárgyalt Ko Haj-csiaoval, a Bank of China elnökével - tájékoztatta az MTI-t a Miniszterelnöki Kommunikációs Főosztály.