Hírek
2017. Február 08. 08:31, szerda |
Helyi
Forrás: www.facebook.com/dombomedia.hu
Tetőfelújítás az Esterházy Miklós Szakképző Iskolában

Befejeződött a Szekszárdi Szakképzési Centrum Esterházy Miklós Szakképző Iskola és Kollégium tetőfelújítása. A beruházás mintegy 30 millió forintba került.
A felújításra azért volt szükség, mert az épület korábbi szigetelése olyan rossz állapotban volt már, hogy még a tanári szoba is teljesen leázott egy nagyobb esőzéskor - mondta lapunknak Bükösdi Olga tagintézmény-vezető.
Az iskola igazgatója a Szekszárdi Szakképzési Centrumhoz fordult, hogy segítsenek a problémán, mert az állapotok szinte tarthatatlanok voltak. Háromezer négyzetméternyi területen kellett leszigetelni a tetőt. A munkálatok még december első felében kezdődtek meg és a napokban végeztek a beruházással, ami mintegy 30 millió forintba került.
Bükösdi Olga szerint ezzel megoldódnak a beázási problémák. Igaz, az elmúlt hetek hideg időjárása miatt a nyolc tetőszellőző javítását még nem sikerült befejezni, de a kivitelező ígérete szerint márciusig pótolni fogja a hiányosságot.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 24. 07:25, csütörtök | Helyi
95 907-en nyertek felvételt a magyar felsőoktatásba
Az elmúlt másfél évtized legsikeresebb felvételije az idei, 95 907-en nyertek felvételt a sikeres, megújult magyar felsőoktatásba
2025. Július 23. 15:24, szerda | Helyi
A büntetés után a sport változtatta meg a dombóvári fiú életét
Az eset főszereplője egy 14 éves fiú, aki 2023 végén és 2024 elején bűncselekmények kapcsán került a rendőrség látókörébe. A dolgok, köszönhetően a rendőrségi munkának is, végül jóra fordultak - írja a Zsarumagazin.
2025. Július 21. 11:22, hétfő | Helyi
Rendőrök ébresztették Gyulajon a körözött férfit
Hónapok óta bujkált az a 20 éves hőgyészi férfi, akit Gyulajon fogtak el a tamási rendőrök. A fiatalt több hatóság is körözte. Most hosszú időre a rácsok mögé kerül.
2025. Július 17. 09:00, csütörtök | Helyi
A BestByte Dombóvár legújabb ajánlata
Vidd haza most, fizess 3 hónap múlva!