Hírek
2012. Május 21. 14:09, hétfő |
Kék hírek
Forrás: mno.hu / MTI
Szénmonoxid-mérgezés: 13 éves lányt vittek kórházba

Szénmonoxid-mérgezés gyanújával kórházba vittek egy 13 éves lányt Budapesten a VII. kerületi Damjanich utcából – közölte a BRFK sajtóügyeletese vasárnap éjjel.
Mucsi Nóra közlése szerint a rendőrség közigazgatási hatósági vizsgálatot indított az ügyben.
Kisdi Máté, a Fővárosi Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek azt mondta: a mentők értesítették őket, és mire a tűzoltók kiértek, a lányt már kórházba vitték. A helyszínen háromszoros szénmonoxid-koncentrációt mértek. A lakást átszellőztették.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 03. 07:43, kedd | Kék hírek
Kalapáccsal támadtak rá az Antall-kormány volt külügyminiszterére
Budapesten, egy belvárosi társasház kapualjában támadta meg az Antall-kormány volt külügyminiszterét és feleségét vasárnap délután egy férfi, aki kalapáccsal esett az idős házaspárnak.
2025. Május 29. 16:00, csütörtök | Kék hírek
Vádat emeltek egy nő ellen, aki egy 15 éves lányt kényszerített szexmunkára
A Bács-Kiskun Vármegyei Főügyészség minősített emberkereskedelem és gyermekpornográfia miatt vádat emelt egy bajai nővel szemben, aki a fia náluk lakó, kiskorú barátnőjét fenyegetéssel és erőszakkal szexmunkára bírta rá.
2025. Május 21. 07:26, szerda | Kék hírek
Egy szék háttámlával ütötte a biztonsági őrt a győri stadionban
Az ügyészség vádat emelt egy szurkolóval szemben, aki 2024 tavaszán, egy NB II-es mérkőzésen egy széktámla élével arcon ütötte a biztonsági őrt.
2025. Május 21. 07:25, szerda | Kék hírek
Kémkedés gyanúja miatt indítványozott letartóztatást az ügyészség
A Fővárosi Főügyészség egy kémkedéssel is gyanúsított ukrán férfi letartóztatására tett indítványt.