Városlista
2025. december 5, péntek - Vilma

Hírek

2013. Március 14. 20:28, csütörtök | Helyi
Forrás: Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság, Fotó: erdely.ma

Rendkívüli helyzet a Tamási Járásban

Rendkívüli helyzet a Tamási Járásban

A veszélyeztetett településeken az úton rekedtek a művelődési házakat, vagy iskolákat vehetik igénybe melegedő helyként

SAJTÓKÖZLEMÉNY

Az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzéseinek megfelelően Tolna megyét is elérte a rendkívüli időjárás. Ennek következtében Tamási Járásban rendkívüli helyzet alakult ki, a közlekedés igen nehéz a hóátfúvások, elakadt kamionok, árokba csúszott járművek miatt. A Tamási Helyi Védelmi Bizottság rendkívüli ülést hívott össze a helyzet kezelése érdekében.

A veszélyeztetett településeken az úton rekedtek a művelődési házakat, vagy iskolákat vehetik igénybe melegedő helyként. Az este folyamán várhatóan buszok fognak indulni konvolyban Tamásiból, hogy az otthonuktól távol maradtakat hazajuttassák. Akit nem tudnak hazajuttatni, azoknak Tamásiban kollégiumban biztosítanak szállást. Kérjük, hogy figyeljék helyben a híradásokat.
A Tolna Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság felhívja mindenki figyelmét, hogy senki ne induljon útnak, akik pedig úton vannak, azok pedig fokozott figyelemmel közlekedjenek, és Tamási Járást kerüljék el!

Címkék: hófúvás, Tamási

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 05. 00:00, péntek | Helyi

Együtt a dombóvári Platán Otthonért – Hálás köszönet a támogatóknak!

2025. november 8-án az MMSZ Esterházy Miklós Technikum sportcsarnoka adott otthont a Magyar Máltai Szeretetszolgálat Gondviselés Háza Platán Otthon jótékonysági báljának.

2025. December 04. 00:00, csütörtök | Helyi

Karácsonyi varázslat a dombóvári BestByte-ban – készülj a meglepikre!

Tedd felejthetetlenné az idei karácsonyt – brutális BestByte akciók indulnak Dombóváron december 5-től!

2025. December 03. 11:15, szerda | Helyi

Egy álom beteljesülése, arany- és ezüstérmek Dombóvár büszkeségének!

Horváth Eszter tündöklése a nemzetközi porondon

2025. December 02. 19:55, kedd | Helyi

Kettős jubileum Dombóváron: 70 éves a Kapos Táncegyüttes, 20 éves a Kosársuli

A jubileumi rendezvények méltóképpen adóztak mindazok előtt, akik hozzájárultak e két meghatározó helyi érték fennmaradásához és fejlődéséhez.