Városlista
2025. június 1, vasárnap - Tünde

Hírek

2016. Június 01. 07:39, szerda | Belföld
Forrás: mti

Rálőttek egy biztonsági őrre egy társasházban a fővárosban

Rálőttek egy biztonsági őrre egy társasházban a fővárosban

Gázriasztó fegyverrel lőttek rá háromszor egy biztonsági őrre a főváros harmadik kerületében lévő egyik társasházban - közölte a rendőrség kedden a saját honlapján.

A közlemény szerint egy bejelentő telefonon jelezte, hogy a testvére megfenyegette őt és éppen az óbudai Lajos utcai lakása felé tart, vélhetően fegyverrel.

A társasházban dolgozó egyik biztonsági őr megpróbálta feltartóztatni az 52 éves férfit, aki elővette a fegyverét és rálőtt. Az őr könnyebben megsérült.

A rendőrök a férfit a helyszín közelében elfogták és megtalálták a fegyverét is. Elszámoltatása folyamatban van - tették hozzá.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 01. 08:21, vasárnap | Belföld

Nemzetgazdasági Minisztérium: továbbra is befektetésre ajánlja Magyarországot a Moody’s

A Moody’s ismét megerősítette Magyarország államadósság-besorolását, és a többi hitelminősítőhöz hasonlóan továbbra is befektetésre ajánlja hazánkat -

2025. Június 01. 08:20, vasárnap | Belföld

Vágujhelyi Ferenc: rekordot döntött az eSZJA

2025. Május 31. 13:00, szombat | Belföld

Maruzsa Zoltán: a magyar oktatási eredmények meghaladják a világ elitklubjának átlagát

A magyar oktatási eredmények meghaladják az Gazdasági Együttműködési és Fejlesztési Szervezet (OECD) átlagát, ami a világ elitklubja

2025. Május 30. 20:44, péntek | Belföld

NGM: a SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak

A SZÉP-kártya jelentős segítség a magyar családoknak, áprilisban 14 százalékkal többet költöttek a kártyabirtokosok, mint egy évvel korábban - közölte a Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) pénteken