Hírek
2025. Február 03. 11:55, hétfő | Helyi
Parkoló autónak ütközött egy ittas sofőr Kocsolán

Egy belga férfi közlekedett február 2-án Kocsolán a Kossuth utcában, amikor nem az útviszonyoknak megfelelően vezette járművét.
Átsodródott a szemben levő forgalmi sávba, ahol nekiütközött egy, ott korábban leparkolt kocsi jobb hátuljának, majd tovább sodródva bal oldali füves árokban állt meg.
Az autót vezető belga férfiről kiderült, hogy erősen ittas állapotban ült a volán mögé. Nem tudta igazolni azt sem, hogy van-e vezetői engedélye. Vele szemben büntető- és szabálysértési eljárás is indul a Dombóvári Rendőrkapitányságon.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Helyi
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.
2025. Augusztus 15. 15:00, péntek | Helyi
Bálind József-ről nevezték el a Szuhay Sportcentrum kosárlabda csarnokát
Dombóvár Város Önkormányzata képviselő-testületének döntése alapján a Szuhay Sportcentrum kosárlabda csarnokát Bálind József Sportcsarnoknak nevezték el.
2025. Augusztus 15. 10:10, péntek | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Augusztus hónap műtárgyának Ambrus Sándor (1959-2008) néhai dombóvári szobrász, grafikus, Fekete Istvánról készített nagyméretű képét választotta a múzeum.
2025. Augusztus 14. 08:26, csütörtök | Helyi
Forgalmirend-változás lesz augusztus 19–20-án Dombóváron
Az augusztus 19–20-ára tervezett rendezvények miatt több helyen útlezárásra és forgalmirend-változásra kell számítani Dombóvár-Kertváros városrészen.