Városlista
2026. június 24, szerda - Iván

Hírek

2018. Július 12. 08:57, csütörtök | Belföld
Forrás: police.hu

Parkolási vitából lett halálos tragédia

Parkolási vitából lett halálos tragédia

A helyszínen elfogták az elkövetőt a budapesti rendőrök. A sértett a kórházba szállítást követően, az orvosi beavatkozások ellenére elhunyt.

A 64 éves érdi H. László július 10-én délelőtt Budapesten a XVIII. kerületben vitába, majd dulakodásba keveredett egy idős férfival, aki szóvá tette, hogy a feleségével nem tud a járdán menni, mivel H. László autójának nyitott ajtaja zavarta a gyalogos közlekedést.

A férfi dulakodás közben meglökte a 76 éves sértettet, aki a betonra esett és a fejsérülése következtében elvesztette az eszméletét.

A rendőrök az elkövetőt a helyszínen elfogták. A sértett a kórházba szállítást követően, az orvosi beavatkozások ellenére elhunyt. A Budapesti Rendőr-főkapitányság Nyomozó Főosztályának munkatársai H. Lászlót halált okozó testi sértés bűntett miatt gyanúsítottként hallgatták ki.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld

Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére

A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére

2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld

Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán

Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.

2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld

V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért

A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.

2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld

Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani

Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.