Városlista
2025. augusztus 13, szerda - Ipoly

Hírek

2021. Június 14. 12:58, hétfő | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Óriási károkat okozott egy részeg rongáló a sportcsarnokban - VIDEÓ

Több millió forint kárt okozott a nyíregyházi Continental Arénában egy részeg rongáló, aki kinyitotta a tűzoltócsapokat, üvegeket tört be és italautomatákat borogatott

- közölte a Szabolcs-Szatmár-Bereg Megyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a rendőrség honlapján.

Péntekek hajnalban kaptak bejelentést a rongálásról - írták. A helyszínen azt tapasztalták, hogy a padlót mindenhol - tűzoltókészülékekből származó - fehér por és üvegszilánk borítja, a csarnok küzdőterébe tűzoltótömlőből folyik a víz, a folyóson pedig felborított, megrongált italautomatákat találtak.

A rendőrök ezután egy ittas férfire bukkantak az épületben. Mint kiderült, a 21 éves fiatalember, miután betörte egy parkoló autó szélvédőjét, felmászott a sportcsarnok oldalán az egyik vészkijárathoz, amelyet szintén betört, majd az épületben folytatta a rongálást.

A nyíregyházi férfit rongálás megalapozott gyanúja miatt kihallgatták és őrizetbe vették. A gyanúsított a vallomásában ittasságára hivatkozott, és azt állította, hogy nem emlékszik a történtekre - olvasható a police.hu oldalon.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Augusztus 13. 07:35, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében

Magyarország segítséget nyújt Montenegrónak az erdőtüzek megfékezésében, a légierő egy tűzoltási munkákban használható helikoptert küld az országba hétfős legénységgel

2025. Augusztus 13. 07:34, szerda | Belföld

AM: befejeződött a nyári aratás, kedvezőek a hozamok

A napokban befejeződött a nyári aratás Magyarországon, a rendelkezésre álló adatok alapján kedvezően alakulnak az idei betakarítás hektáronkénti hozamai és az össztermés az előzetes várakozásokhoz képest

2025. Augusztus 13. 07:32, szerda | Belföld

Hungrail: kritikus helyzetben a hazai vasúti árufuvarozás