Hírek
2018. Február 18. 12:54, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Nem okoz komoly gondokat a havazás, a közutak járhatóak
Egyelőre nem okoz komoly gondokat a havazás, a fő- és mellékutak burkolata jellemzően vizes, vannak latyakos, hókásás szakaszok is - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) vasárnap az MTI-vel.
Az Útinform tájékoztatása alapján az Északi-középhegységben már elállt a havazás, az Alföld és a Dunántúl nagy részén még szállingózik a hó, csak elszórtan havazik, a déli határ mentén pedig havas eső esik - közölte az OKF.
A látási viszonyok mindenütt kielégítőek, a gyorsforgalmi utak burkolata mindenhol vizes, a fő- és mellékutak is jellemzően vizesek, de latyakos, hókásás szakaszokra átmenetileg lehet még számítani az Észak-Dunántúlon, a Bükkben és a Börzsönyben, valamint az északkeleti országrészben.
Az időjárás miatt sehol sem vezettek be korlátozást az utakon, elzárt települések sincsenek - írták.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 15. 08:37, szombat | Belföld
Magyar Levente: a tervezett ütemben épül Magyarország tengeri kikötője Triesztben
2025. November 15. 08:36, szombat | Belföld
A nemzeti konzultáció kitöltését kéri a miniszterelnök
Most még időben vagyunk, elmondhatjuk a véleményünket a brüsszeli bürokraták és a magyar baloldal háborús gazdasági terveiről - véli Orbán Viktor.
2025. November 14. 07:32, péntek | Belföld
Február 28-ig meghosszabbítják és további 14 termékre kiterjeszti az árréscsökkentést
A kormány nem a profithajhász multik, hanem a magyar emberek pártján áll, ezért folytatja a harcot az indokolatlan áremelésekkel szemben.
2025. November 14. 07:30, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: a kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről
A kormány döntött a 14. havi nyugdíj bevezetéséről, amely részletekben történik majd - jelentette ki a Miniszterelnökséget vezető miniszter csütörtökön Budapesten, a Kormányinfón.

