Hírek
2014. Július 28. 09:16, hétfő |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr Főkapitányság
Mindent visszakapott a sértett
Egy dombóvári raktárépületből lopott a 19 éves férfi.
Egy dombóvári férfi tett bejelentést a rendőrségre, mivel 2014. február 13-a és február 18-a közötti időben ismeretlen tettes több, a tulajdonát képező tárgyat ellopott egy dombóvári raktárépületből.
A sértett elmondása szerint az elkövető megrongálta a kerítést valamint a raktár falát, majd bement az épületbe, ahonnan saválló lemezeket, villanymotorokat és szivattyúkat vitt magával.
A Dombóvári Rendőrkapitányság munkatársai az adatgyűjtés során azonosították a feltételezett elkövetőt, K. Mihály 19 éves dombóvári lakost. A férfit kisebb értékre, dolog elleni erőszakkal elkövetett lopás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt gyanúsítottként hallgatták ki. K. Mihály beismerte tettét.
A rendőrök az eltulajdonított tárgyakat egy fémátvevő telepen megtalálták, lefoglalták, és 2014. július 23-án délelőtt visszaadták a sértett részére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 18. 09:38, csütörtök | Helyi
18. szülinapi meghívó a BestByte-nál, játssz és nyerj!
Napi 100.000 Ft utalvány és fődíjként álomgépek a konyhádba!
2025. Szeptember 18. 08:56, csütörtök | Helyi
Sportágválasztó Dombóváron
A diákok és óvodások kipróbálhatták a dombóvári egyesületek által felállított állomásokon a különféle sportágakat.
2025. Szeptember 17. 11:08, szerda | Helyi
Makita Roadshow Dombóváron a LET'S DO IT Bálint Barkácsáruházban
Szeptember 23-án kedvezmények és nyereményjáték várja az érdeklődőket.
2025. Szeptember 16. 09:53, kedd | Helyi
A hónap műtárgya – Fekete István Múzeum
Szeptember hónap műtárgyának Papp László (1947– ) festő a göllei temető Szent Vendel kápolnájáról készült festményét választotta a múzeum.