Hírek
2017. Szeptember 19. 05:01, kedd |
Belföld
Forrás: mti
Már csak 3800 jegy van a magyar-feröeri vb-selejtezőre

A magyar szövetség hétfői tájékoztatása szerint már csak 3800 jegy kapható a labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet Feröer-szigetek csapatával játszik.
A megmaradt belépőket, amelyek döntő többsége 1000 forintba kerül, a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, illetve személyesen közel 350 értékesítési ponton a TEX-viszonteladóknál lehet megvásárolni.
Bernd Storck szövetségi kapitány csapata október 7-én Svájcban lép pályára, majd három nappal később a Groupama Arénában a szigetországiak ellen zárja a kvalifikációs sorozatot. A magyarok harmadik helyen állnak a csoportjukban, de már nincs esélyük a második, pótselejtezőt érő hely megszerzésére sem.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 11. 07:00, szerda | Belföld
Az Insura.hu: a külföldi nyaralást tervezők a tavalyinál 5-6 százalékkal magasabb utasbiztosítási díjakkal számolhatnak
2025. Június 10. 07:14, kedd | Belföld
Feloldották a száj- és körömfájásra fogékony állatok Magyarországról Szlovákiába szállításának tilalmát
2025. Június 10. 07:12, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a Patrióták egy-két éven belül átalakítják az Európai Uniót
2025. Június 09. 08:11, hétfő | Belföld
Orbán Viktor: én egy utcai szabadságharcos voltam és vagyok
- jelentette ki Orbán Viktor miniszterelnök a francia LCI tévécsatorna vasárnapi műsorának adott interjúban. Hozzátette, hogy \"a szabadságot ma Brüsszelből fenyegeti veszély, ez ellen kell harcolnunk\".