Hírek
2012. Július 29. 12:33, vasárnap |
Sport
Forrás: Ambrus Gábor, az MTI különtudósítója jelenti
London 2012 - Ungvári újabb villámgyőzelme
A 66 kg-os Ungvári Miklós megnyerte második mérkőzését is, ezzel bejutott a 16 közé vasárnap a londoni olimpia cselgáncstornáján.
A háromszoros vb-bronzérmes és Európa-bajnok dzsúdósnak az afgán Adzsmal Faizzada 17 mp-es legyőzése után nem kellett sokkal több a nemzetközi színtéren szintén ismeretlen belize-i Eddermys Sanchez ellen sem. Ungvári rögtön a mérkőzés elején eldobta szabadkártyával indult riválisát, az ippont érő akcióval csupán 19 mp-ig tartott a meccs.
A 31 éves, harmadik olimpiáján szereplő tatabányai cselgáncsozónak a 16 között már jóval nehezebb ellenféllel kell szembenéznie: azzal a szlovén Rok Draksiccal találkozik, akitől az idei Eb bronzmérkőzésén kikapott. Draksic a 32 között kezdett, s ipponnal jutott túl venezuelai ellenfelén.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 05. 07:37, péntek | Sport
Labdarúgó NB I - Nyert a Ferencváros Kisvárdán, ezzel az élre állt
A címvédő Ferencváros egygólos győzelmet aratott Kisvárdán a labdarúgó Fizz Liga 5. fordulójából elhalasztott és csütörtökön pótolt mérkőzésen, ezzel az élre állt a tabellán.
2025. December 04. 07:20, csütörtök | Sport
Női kézilabda-vb - Kulcsfontosságú két pontot gyűjtött a románok ellen a magyar válogatott
2025. December 04. 07:19, csütörtök | Sport
Felavatták Bozsik József egész alakos bronzszobrát
Ünnepélyes keretek között felavatták az Aranycsapat legendás labdarúgója, Bozsik József egész alakos bronzszobrát a Budapest Honvéd róla elnevezett stadionja előtt.
2025. December 04. 07:15, csütörtök | Sport
Rövidpályás úszó Eb - Szabó Szebasztián ezüstérmes 50 méter pillangón
Szabó Szebasztián ezüstérmet nyert szerdán 50 méteres pillangóúszásban a Lublinban zajló rövidpályás Európa-bajnokságon.

