Hírek
2019. Szeptember 04. 11:50, szerda |
Helyi
Forrás: Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság
Láthatósági hátizsákot kaptak a gyermekek

A Dalmandi Általános Iskolában járt az iskola rendőre.
Az iskolakezdés időszaka fokozott veszélyeket rejthet a gyermekek számára, ezért a rendőrség ilyenkor kiemelt figyelmet fordít az iskolák környékére.
Az iskola rendőre program a 2019/2020-as tanévben Tolna megyében is tovább folytatódik. Az iskolakezdéssel összhangban 2019. szeptember 2-án megyénk rendőrei is felvették a kapcsolatot az oktatási intézményekkel. A program célja, hogy a kapcsolattartás érdekében minden iskolának legyen egy rendőre, akihez a tanárok és diákok egyaránt bizalommal fordulhatnak, megbeszélhetik velük problémáikat. Megyénkben az idei tanévben 84 településen, 91 iskola és 68 rendőr vesz részt a programban.
A Dalmandi Általános Iskola 2019. szeptember 2-án tartotta tanévnyitó ünnepségét, melyen az iskola rendőre, Böjtös Zoltán rendőr törzsőrmester körzeti megbízott is részt vett. Az évnyitót követően, az első osztályos tanulók láthatósági hátizsákot vehettek át az iskolarendőrtől.
A Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság balesetmentes tanévkezdést kíván mindenkinek!
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 11. 09:24, péntek | Helyi
Dombóváron keletkezett a legtöbb lakástűz az első félévben Tolnában
Vármegyénkben 2025 első félévében 73 lakóépület gyulladt ki, 13 százalékkal kevesebb, mint 2024 első hat hónapjában.
2025. Július 10. 08:11, csütörtök | Helyi
Lebukott a kapospulai autótolvaj
Társa biztatására, brahiból kötötte el a 16 éves fiú Dombóvárról a Suzukit.
2025. Július 09. 08:39, szerda | Helyi
Sikeresen megszervezték idén is a Balaton kerülő retro kismotorozást
Az elmúlt hétvégén IX. alkalommal tartották meg a már szokásos, éves Balaton kerülő túrát többnyire Babettákkal és egyéb más kis retro mopedokkal.
2025. Július 07. 14:53, hétfő | Helyi
Súlyos sérüléses baleset történt Dombóváron
Július 4-én egy autós Dombóváron a Vörösmarty utcában a Pannónia út irányába közlekedett, amikor a kereszteződésben az autó vezetője nem adta meg az elsőbbséget és kihajtott a védett úton közlekedő kocsi elé.