Hírek
2018. Március 18. 13:11, vasárnap |
Belföld
Forrás: police.hu
Heroinnal bukott le – kiszagolta a kutya
A Szeged Határrendészeti Kirendeltség kutyavezetője csaknem egy kilogramm heroint talált egy szerb személyautóban elrejtve szombaton. A sofőrt őrizetbe vették.
A 28 éves L. Nikola egy szerb honosságú személyautóval március 17-én nem sokkal 8 óra előtt jelentkezett belépésre a Röszke autópálya-határátkelőhelyen. A gyanúsított járművét a rendőrök kábítószer-kereső kutyával vizsgálták át, melynek során a négylábú az autó műszerfalánál jelzett.
A kutyavezető az autóban elrejtve csaknem egy kilogramm kábítószergyanús anyagot talált. A csomagból vett mintán a gyorsteszt heroinra pozitív eredményt mutatott.
A férfi ellen a Csongrád Megyei Rendőr-főkapitányságon kábítószer birtoklása miatt indult eljárás. A nyomozók a feltételezett elkövetőt gyanúsítottként hallgatták ki, őrizetbe vették, majd az illetékes ügyészségen előterjesztést tettek az előzetes letartóztatásának indítványozására.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.

