Hírek
2012. Május 20. 14:09, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: STOP / MTI
Frontálisan csattant a két autó

Két jármű frontálisan ütközött a Bakonyban Eplény és Gyulafirátót között lakott területen kívül, a 82-es főúton a helyszínelés idejére félpályás útlezárás van érvényben.
Tájékoztatott a Veszprém Megyei Rendőr-főkapitányság sajtóügyeletese.
Orsós Károly elmondta: a balesetben többen megsérültek, de a részleteket még nem ismeri; az biztos, hogy egy embert a veszprémi kórházba szállítottak.
A rendőrség a helyszínelés idejére a 82-es főutat teljes pályán lezárta, mostanra fél pályán megindulhatott a forgalom.
MTI / STOP
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 23. 09:01, szerda | Kék hírek
Betört egy üzletbe, majd első dolga volt lefeküdni aludni - Videó
Két parfümöt elrakott, majd bevásárlótáskákból párnát hajtogatott és két pénztár közt elaludt. A rendőrök ébresztették.
2025. Július 17. 07:44, csütörtök | Kék hírek
Fővárosi Törvényszék: letartóztatták a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottját
A Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra elrendelte a múlt pénteki autós üldözés három gyanúsítottjának letartóztatását - közölte a Fővárosi Törvényszék sajtóosztálya szerdán az MTI-vel.
2025. Július 16. 09:04, szerda | Kék hírek
Balesetet okozott egy rendőrök elől menekülő ámokfutó - Videó
Ámokfutásba kezdett, majd egy taxival ütközött egy járművezetéstől eltiltott sofőr, akit a közlekedési rendőrök akartak ellenőrizni.