Hírek
2013. Július 27. 08:08, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Folytatta útját a Budapesten leszállt Ryanair járat

Folytatta útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata péntek délután, miután a nap folyamán megszakította útját a budapesti Liszt Ferenc-reptéren.
A repülőteret üzemeltető Budapest Airport kommunikációs igazgatója, Hardy Mihály pénteken kora délután arról értesítette az MTI-t, hogy füstriasztás miatt megszakította útját a Ryanair Milánóból Varsóba tartó járata, és leszállt a Liszt Ferenc-repülőtéren.
A Ryanair tájékoztatása szerint a társaság Milánóból Varsóba tartó járata elővigyázatossági okokból szakította meg útját Budapesten, mert egy utas füstszagot érzett a fedélzet hátsó részében."A repülőgép normális körülmények között landolt, és az utasok rendezett körülmények között hagyták el a fedélzetet. A gépet a Ryanair egyik mérnöke átvizsgálta és - miután nem talált sem füstre, sem füstszagra utaló nyomokat - engedélyt adott a gép felszállására" - közölte a Ryanair kommunikációs igazgatója, Robin Kiely pénteken.A Ryanair sajnálatát fejezte ki az utasoknak a késedelem miatt.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 15. 08:01, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel hibát hibára halmoz a gazdaságpolitika területén
2025. Július 15. 07:59, kedd | Belföld
Pride: hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész
Az áprilisi demonstrációkon történtek kapcsán, kilenc szabálysértési ügyben hat országgyűlési képviselő mentelmi jogának felfüggesztését indítványozta a legfőbb ügyész - közölte a Legfőbb Ügyészség hétfőn az MTI-vel.