Hírek
2018. Június 08. 07:23, péntek |
Belföld
Forrás: mti
A Döröskei tóba fulladt az Őrségi Nemzeti Park egyik munkatársa
A Döröskei tóba fulladt még szerdán az Őrségi Nemzeti Park egyik munkatársa, akinek holttestét hosszas kutatás után csak csütörtök este találták meg a búvárok - írta meg a vaol.hu.
Az esetről eddig sem a rendőrség, sem a katasztrófavédelem nem adott hivatalosan tájékoztatást, de sajtóértesülések szerint a férfi szerdán délután ment be a tóba, már csaknem átúszott a túlpartra amikor kollégái látták elmerülni.
A férfit előbb munkatársai és a tűzoltók keresték, majd a rendőrség is segített a kutatásban, végül pedig búvárokat hívtak segítségül. Holttestét csütörtök este találták meg.
Döröskén korábban strand is működött, de jelenleg le van zárva, mert a működéséhez nincsenek meg a szükséges engedélyek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 18. 13:00, szombat | Belföld
A jövő héttől újra működhet a Barátság kőolajvezeték
2026. Április 18. 12:00, szombat | Belföld
Hárommal nőtt a Tisza képviselőinek a száma
Magyar Péter: hárommal több képviselői helyünk van
2026. Április 18. 11:00, szombat | Belföld
Gulyás Gergely: olyan Fidesz-frakció kell, amely a párt megújulását képes szimbolizálni
2026. Április 18. 09:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: nagy országos rendezvény lesz az új kormány megalakulásának napján
Nagy országos rendezvényt szervez a Tisza Párt az új Országgyűlés alakuló ülésére a Parlament előtti Kossuth térre

